Promocja Gree Lomo ECO

Gree lomo eco 2,6 kW w cenie 2800 zł netto z montażem

Vat dla osoby fizycznej 8% Możliwość sprzedaży na Raty 0%

Lomo Eco czyli flagowy model Gree w serii urządzeń Standard. Duża niezawodność i prostota działania, połączone z wyjątkowo atrakcyjną ceną, czynią go najbardziej popularnym i najchętniej kupowanym klimatyzatorem Gree. Dzięki stylowemu panelowi przedniemu idealnie komponuje się on zarówno w domach, jak i biurach. Wysoka klasa energetyczna (A++ przy chłodzeniu, A+ przy grzaniu) oraz funkcja oszczędzania energii w połączeniu z cichą pracą tworzą kompletne urządzenie. Poza standardowymi funkcjami, Lomo Eco wyposażony jest w odczyt temperatury z pilota, WIFI oraz funkcję +8 stopni.

Usługa dotyczy każdego kompletu zakupionego w naszej firmie. Cena obejmuje:

 • Montaż jednostki wewnętrznej na wysokości nieprzekraczającej 3 m.
 • Montaż jednostki zewnętrznej na wysokości nieprzekraczającej 3 m.
 • Wykonanie instalacji rur miedzianych w otulinie o długości 3 mb.
 • Wykonanie instalacji elektrycznej łączącej jednostki o długości 3 mb.
 • Wykonanie grawitacyjnej instalacji odprowadzania skroplin o długości 5 mb.
 • Wykonanie jednego przebicia Ø40÷Ø65 o głębokości nieprzekraczającej 50 cm.
 • Podłączenie urządzenia do najbliższego punktu instalacji elektrycznej

oraz następujące materiały:

 • Wspornik odpowiedni do ciężaru i sposobu montażu jednostki zewnętrznej
 • Rury miedziane w otulinie – do 3 mb.
 • Przewody elektryczne – do 3 mb.
 • Rury skroplinowe – do 5 mb. i złączki – do 5 szt.
 • Niezbędne systemy zamocowań tj. kołki rozporowe, śruby, wkręty
 • Uszczelnienie przebicia wg potrzeby
 
SPRAWDŹ OPINIE O NAS:
Klimatyzacja

Oferujemy profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji. W zakres naszych usług wchodzi również fachowe doradztwo produktowe – znajdziemy optymalny system klimatyzacji dla Twojego domu, biura, budynku firmowego czy obiektu przemysłowego. Zajmujemy się ponadto konserwacją systemów klimatyzacyjnych oraz ich naprawą.

Pompy Ciepła

Oferujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu ogrzewania, które sprawdzą się zarówno dla budynków prywatnych, jak i obiektów firmowych. Pomagamy w wyborze ekonomicznego i wydajnego urządzenia, a także zajmujemy się montażem pomp ciepła i świadczymy usługi związane z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym pomp ciepła.

Systemy Fotowoltaiczne

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne, które umożliwiają pozyskiwanie energii dla domu lub firmy z ekologicznego źródła. Zajmujemy się nie tylko doradztwem, sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych, ale również oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne i świadczymy fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Najczęściej zadawane pytania:

Istnieją prawne zakazy samodzielnego montażu klimatyzacji, nie zalecamy tego rozwiązania z kilku ważnych powodów. Przede wszystkim prawidłowe i bezpieczne działalnie każdego klimatyzatora w głównej mierze zależy właśnie od prawidłowego montażu – wybierając ECO KLIMA masz pewność profesjonalnego montażu przez doświadczonych serwisantów posiadających niezbędne uprawnienia. Kolejny powód to gwarancja – samodzielny montaż zwykle jest niezgodny z warunkami gwarancji producenta. Dodajmy do tego jeszcze względy estetyczne – nasi serwisanci dbają o najwyższą jakość montażu oraz estetykę i porządek.

Czas montażu klimatyzatora zależny jest od wielu czynników. W ECO KLIMA montujemy klimatyzatory średnio w 4-6 godzin.

Zalecamy, by wykonywać serwis klimatyzacji 2 razy do roku. Jest to niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego działania sprzętu, a ponadto niezbędne w celu utrzymania gwarancji producenta.

Wybierając najlepszy klimatyzator należy uwzględnić nie tylko wielkość pomieszczenia, ale także jego kształt, zyski ciepła od nasłonecznienia, a także od urządzeń, które działają wewnątrz. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy doświadczonego fachowca ECO KLIMA, który doradzi, jaki klimatyzator będzie najlepszy do mieszkania/bloku.

Siedziba

Nowobielawska 40/3
58-260 Bielawa

Godziny Pracy

7:00 - 16:00
Poniedziałek - Piątek

Numer Telefonu

726726470