KLIMATYZACJE

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie montażu i serwisu nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych dla mieszkań, domów, biur, obiektów firmowych i zakładów przemysłowych. W zakres naszych usług wchodzi profesjonalne doradztwo produktowe, dowóz urządzenia we wskazane miejsce, a także fachowy montaż klimatyzacji oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzatorów. Obsługujemy klimatyzatory typu split, multisplit, VRF, przenośne, ścienne, kanałowe, przysufitowe i kasetonowe.

Klimatyzacja – komfort i zdrowie domu oraz firmy

Do największych zalet klimatyzacji należy oczywiście komfort termiczny oraz odpowiednia wilgotność i jakość powietrza. Nowoczesne klimatyzatory nie tylko efektywnie chłodzą i ogrzewają, ale również skutecznie oczyszczają powietrze z bakterii oraz alergenów. Nie bez znaczenia jest również wydajność i energooszczędność klimatyzatora, dlatego w ECO KLIMA stawiamy wyłącznie na sprawdzone oraz niezawodne rozwiązania, które oferują wiodący na rynku producenci.

 

Klimatyzacja? Sprawdź zakres usług ECO KLIMA!

Zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym klimatyzatorów wiodących producentów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie urządzeń do klimatyzacji, a ponadto regularnie uczestniczymy w kursach i szkoleniach branżowych podnoszących nasze kwalifikacje, dzięki czemu działamy profesjonalnie i skutecznie, a przy tym w przystępnych cenach.

 

Fachowe doradztwo produktowe

Wybór odpowiedniego klimatyzatora do mieszkania, domu, biura czy zakładu przemysłowego to podstawa, dlatego zaufaj doświadczeniu i wiedzy naszych fachowców. Doradzamy optymalne rozwiązania pod względem komfortu, estetyki oraz budżetu Klienta i proponujemy klimatyzatory dostosowane do typu obiektu i warunków pomieszczenia. Oferujemy dostęp do nowoczesnych, energooszczędnych i wydajnych klimatyzatorów, w tym klimatyzatorów typu split, multisplit, VRF, klimatyzatorów przenośnych, ściennych, kanałowych, przysufitowych i kasetonowych.

 

Profesjonalny montaż klimatyzacji

Oferujemy sprawny i terminowy montaż klimatyzacji w wybranym przez Klienta obiekcie. Montaż klimatyzatorów w mieszkaniach i domach prywatnych wykonujemy równie sprawnie jak montaż klimatyzacji w biurach, lokalach użytkowych, obiektach firmowych i przemysłowych. Zapewniamy krótkie terminy realizacji i solidne wykonawstwo, bez względu na rodzaj zlecenia. Zapewniamy również szkolenia i instruktarz prawidłowego korzystania z klimatyzatorów.

 

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji

Regularna konserwacja urządzeń klimatyzacyjnych jest niezbędna, by móc w pełni wykorzystać ich możliwości i jednocześnie zadbać o zdrowie i komfort domowników lub pracowników, dlatego świadczymy także profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzatorów. W zakres naszych usług wchodzą między innymi przeglądy przed- i posezonowe, czyszczenie jednostek wewnętrznych i zewnętrznych, a także naprawy serwisowe.