O NAS

Chłodnictwo to nasz chleb powszedni

ECO KLIMA to kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów grzewczych i systemów klimatyzacji dla domów, biur, lokali użytkowych i zakładów przemysłowych. Oferujemy profesjonalną obsługę począwszy od fachowego doradztwa produktowego, przez dostawę, montaż i uruchomienie, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Posiadamy odpowiedni certyfikat F-Gazowy dla personelu i przedsiębiorstwa
FGAZ-O/26/00023/19

Klimatyzacja, pompy ciepła, fotowoltaika – Bielawa

Specjalizacją ECO KLIMA są nowoczesne i ekologiczne systemy grzewcze i klimatyzacyjne oraz fotowoltaika. Siedziba naszej firmy znajduje się w Bielawie, jednak realizujemy również zlecenia z całego województwa dolnośląskiego i okolic. Zapewniamy szybką realizację oraz konkurencyjne na rynku stawki. Do naszych Klientów należą zarówno osoby prywatne, jak również firmy i instytucje. Naszą misją jest podnoszenie komfortu domowników lub pracowników, przy jednoczesnej możliwości obniżenia kosztów ogrzewania/chłodzenia i dbałości o środowisko.

Profesjonalna kadra to nasz as w rękawie

Starannie dobrana kadra specjalistów to bez wątpienia wyjątkowa siła i największy atut ECO KLIMA. Zespół ECO KLIMA to wykwalifikowani fachowcy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w instalacjach c.o. i pompach ciepła. Cała nasza ekipa posiada certyfikaty f-gaz personalne wydane przez UDT, które są niezbędne do zajmowania się klimatyzacją. Mamy jednak nie tylko niezbędne uprawnienia, ale również posiadamy przydatny i oparty na wieloletnim doświadczeniu know-how, którego pozazdrościć może nam niejeden podobny serwis. Kładziemy duży nacisk na częste szkolenia oraz rozwój naszych pracowników, by naszym Klientom móc oferować nie tylko sprawdzone rozwiązania w zakresie klimatyzacji, pomp ciepła i fotowoltaiki, ale również, by być gotowym na podjęcie się niestandardowych zleceń.

ECO KLIMA – z myślą o środowisku naturalnym

Działalność ECO KLIMA oparta jest na szacunku do natury. Promujemy rozwiązania energooszczędne i ekologiczne, które nie tylko polepszają komfort życia i pracy naszych Klientów, ale również korzystnie wpływają na środowisko naturalne. Kompleksowo realizujemy zarówno małe, jak i duże zlecenia. W swojej pracy korzystany z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, a ponadto nieustannie się rozwijamy i poszerzamy swoje kwalifikacje, by móc zaoferować Klientom najwyższy poziom usług.

Dlaczego warto nam zaufać?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o kompleksowość oferty, atrakcyjne ceny, pełen profesjonalizm, terminowość, solidność i rzetelność – to właśnie między innymi dzięki tym atutom systematycznie powiększa się grono naszych zadowolonych Klientów. Zawsze pracujemy rzetelnie – bez względu na to, czy wykonujemy montaż klimatyzacji, pomp ciepła i fotowoltaiki czy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów grzewczych i klimatyzacyjnych.

Zapraszamy do współpracy!

 

Naprawa urządzeń

Usługi 24-godzinne

Domowe i industrialne

Darmowe wyceny

Uczciwy i niezawodny

Klienci indywidualni i firmy

Lata w branży
Godzinny serwis
Zadowolonych klientów
Odział

Rekomendacje naszych Klientów to najlepszy dowód na to, że warto nam zaufać:

Indywidualne podejście do każdego zlecenia, atrakcyjne stawki, profesjonalizm działania, kompleksowość usług, terminowość i atrakcyjne stawki to atuty, dzięki którym każdego dnia zdobywamy nowych zadowolonych Klientów.

"W ECO KLIMA znalazłem prawdziwych fachowców, którzy nie tylko doradzili mi, jaki klimatyzator wybrać, ale również w krótkim czasie dostarczyli go i zamontowali."
Marta Stalmach
"Serwis pogwarancyjny pompy ciepła na wysokim poziomie i w bardzo przystępnej cenie. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług ECO KLIMA."
Tomasz Nowak
"ECO KLIMA wykonuje dla nas okresowe przeglądy klimatyzacji. Serwisanci działają zawsze terminowo i dokładnie, dzięki czemu nasz sprzęt jest niezawodny i nie straszne nam niespodziewane awarie.”"
Adam Robak
SPRAWDŹ OPINIE O NAS:

Siedziba

Nowobielawska 40/3
58-260 Bielawa

Godziny Pracy

7:00 - 16:00
Poniedziałek - Piątek

Numer Telefonu

726726470