POMPY CIEPŁA

Pompy ciepła to jedne z najbardziej ekologicznych źródeł energii cieplnej. W ECO KLIMA zajmujemy się sprzedażą, instalacją i serwisem nowoczesnych pomp ciepła – oferujemy niezawodne rozwiązania zarówno dla biur i zakładów przemysłowych, jak również dla mieszkań i domów prywatnych. Nasza oferta obejmuje pompy ciepła typu powietrze-woda oraz pompy ciepła typu powietrze-powietrze. W ofercie posiadamy wydajne i energooszczędne pompy ciepła, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Gwarantujemy również ich fachowy serwis.

Pompa ciepła – oszczędzanie na ogrzewaniu

Ogrzewanie za pomocą pompy ciepła to bardzo ekonomiczne, energooszczędne i ekologiczne zarazem rozwiązanie, które wykorzystać można zarówno w budownictwie nowoczesnym, jak i w obiektach modernizowanych. Pompy ciepła są bardzo wydajne – wykorzystują energię odnawialną, dzięki czemu znacząco ograniczają zużywanie paliw i redukują emisję zanieczyszczeń. To nie tylko doskonały sposób na obniżenie kosztów ogrzewania, ale również gwarancja stałej i komfortowej temperatury pomieszczenia w sezonie zimowym. Dobrym rozwiązaniem jest ponadto pompa ciepła do podgrzewania wody, dzięki której można w ekologiczny i niedrogi sposób zapewnić w domu lub firmie ciepłą wodę użytkową. Szczególnie polecanym rozwiązaniem jest połączenie pompy ciepła z fotowoltaiką – tego typu urządzenia również posiadamy w ofercie.

 

Pompy ciepła – oferta ECO KLIMA

Nasza firma świadczy usługi związane z montażem oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym pomp ciepła różnych producentów. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie urządzeń grzewczych oraz regularne podnoszenie kwalifikacji pozwalają nam działać solidnie i skutecznie, a przy tym w atrakcyjnych cenach.

 

Fachowe doradztwo produktowe

Wybór idealnej pompy ciepła do mieszkania, domu, biura czy zakładu przemysłowego nie należy do najprostszych, dlatego nasi fachowcy przedstawią Ci wszystkie wady i zalety poszczególnych rozwiązań, a także pomogą Ci w wyborze najkorzystniejszej dla Ciebie opcji. Dopasujemy rodzaj instalacji grzewczej do potrzeb grzewczych Twojego obiektu i pomożemy Ci wybrać urządzenie najbardziej wydajne i ekonomiczne. Posiadamy bogaty wybór pomp ciepła wiodących producentów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania najnowocześniejsze i jednocześnie najbardziej ekonomiczne.

 

Profesjonalny montaż pomp ciepła

W zakres naszych usług wchodzi również montaż instalacji grzewczych – wykonujemy zarówno instalacje od podstaw, jak i zajmujemy się rozbudowywaniem instalacji istniejących. Wybierając ECO KLIMA masz pewność poprawnego i estetycznego montażu pomp ciepła, co jest podstawą ich poprawnego działania. Podczas instalacji wyjaśniamy również wszelkie kwestie techniczne oraz użytkowe związane z eksploatacją urządzenia.

 

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pomp ciepła

Regularne kontrolowanie stanu instalacji z pompą ciepła jest bardzo ważne dla ich prawidłowego i bezpiecznego działania, dlatego naszym Klientom oferujemy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pomp ciepła. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji oraz atrakcyjne ceny usług.

Siedziba

Nowobielawska 40/3
58-260 Bielawa

Godziny Pracy

7:00 - 16:00
Poniedziałek - Piątek

Numer Telefonu

726726470